מרכזי ההדרכה שלנו

כחלק מחזון נטפים בו אנו מתחייבים לשתף את לקוחותינו בידע הרב שנצבר בנטפים במהלך השנים, נשמח לארח אותך במרכזי ההדרכה שלנו. שלושת מרכזי ההדרכה נמצאים באתרי נטפים בישראל ומטרתם להוות עבורך ערך מוסף משמעותי המוענק לך כחלק הקשר שלך עם נטפים. את ההדרכות מלווים אנשי המקצוע ואגרונומים של נטפים.
במסגרת הביקור ניתן לכלול סיור מודרך באולמות הייצור של נטפים בליווי הדרכה מקצועית.  


מרכז ההדרכה למטעים ביפתח
המרכז נמצא בליבו של מטע נשירים מסחרי ופעיל ומאפשר למבקרים בו לחוות וליהנות מההיבטים התיאורטיים והמעשיים של הידע שנצבר בנטפים בתחום המטעים.במטע פועלות מערכות השקיה , דישון ובקרת גידולים מן המתקדמות בעולם מבית נטפים.במרכז מתקיימים באופן שוטף ניסיונות ותצפיות של נטפים בשיתוף עם גורמי מחקר שונים.
טלפון: 04-6955517/8 המרכז להדרכת הטפטפת בחצרים
המרכז מאגד בתוכו את הידע בתחום הטפטוף ובו אמצעי המחשה מרשימים ומתקדמים המספרים את שניתן לספר אודות הסודות המקצועיים ההופכים את טפטפות נטפים לאמינות ולמובילות בעולם.
טלפון: 08-6473222 

 


המרכז להדרכת חממות במגל
חוות הניסיונות והידע לתחום החממות מאגדת בתוכה את הידע הנצבר בתחומי השקיה ודישון, בקרת גידולים כוללת, בקרת השקיה ודישון, בקרת אקלים, מצעי גידול, סוגי מבני חממות ובתי צמיחה , כיסויי למבנים ועוד. במסגרת ביקור במרכז ניתן לבקר במפעל לייצור מערכות בקרה להשקיה ודישון הנמצא בקרבת מקום.
טלפון: 04-6955517/8
 
 
 
Site by mantis.
בחר מדינה
remember