עוברים למצב כפיות....

קבוצת תלמידי תיכון המציאה בסיוע נטפים כפית מהפכנית לחובבי הקפה בינינו 

 
כל אחת ואחד מאתנו היוצאים לטיולי שטח, נתקלים לא אחת ברצון ללגום כוס קפה טעים באמצע הדרך, אך טרחת ההכנה מגבילה אותם.
קבוצת התלמידים מכיתה ט מבית הספר "גוונים" בעמק חפר בהנחייתו העסקית של מנהל הייצור של אתר נטפים מגל:  יניב מיימון פיתחה כפית המכילה תערובת קפה הנותנת מענה לאתגר זה. כל מה שנדרש מהמשתמשים הוא לסובב את פיית הכפית, לשפוך את התוכן לכוס, למלא מים רותחים ולשתות את הקפה בהנאה.   
.
עוד לא יוצר – וכבר נמכר                                                                                                                
לאחרונה התקיים יריד מכירות בקניון חדרה בו התנסו היזמים הצעירים מבית הספר גוונים במכירה בפועל  ומכרו יותר מ- 300  פריטים של Coffee Spoon.   
נוסף על כך הם התחרו היזמים הצעירים מול הקבוצות מבתי הספר האחרים במספר תבחינים עסקיים כגון שיווק, פרסום, מקוריות וחדשנות, זכו בתחרות האזורית ועלו לגמר הארצי.
מייצרים כמו גדולים
מוצר זה הינו תולדה של שיתוף פעולה בין אוניברסיטת בן גוריון וקבוצת יזמים בישראל, במסגרתה הוקם פרויקט "יזמים צעירים" המחבר תלמידי תיכון מכל רחבי הארץ לעולם העסקי. נטפים שהחינוך לתעשייה הוא חלק מחזונה החברתי נרתמה גם השנה לפיתוח המצוינות של בני הנוער. הפרויקט מקנה לתלמידים כלים בניהול חברה, יצירת קשרים עסקיים עם ספקים ויצרנים וכן כלים במשא ומתן, שיווק ומכירות. הפרויקט נמשך כ-שנה והתלמידים עוברים תהליך חוויתי מסודר של התקדמות מדורגת של החברה אותה הם הקימו ושל המוצרים או השירותים החדשניים אותם הם פיתחו.
תודה לארז גוברין ממחלקת הפיתוח, לאמנון מייזליס, שמעון אהרוני וגרגורי בינימינוב ממחלקת התבניות ולעובדי מחלקת ההזרקה של אתר מגל על הירתמותם לקידום המיזם.
 
Site by mantis.
בחר מדינה
remember