March 11, 2019

מערכות השקיה מתקדמות למעל 100 כפרים ו-60,000 חקלאים,היקף מעל 100 מיליון $

נטפים הודיעה היום כי תבצע ארבעה פרויקטי השקיה קהילתית גדולים בהודו, המשתרעים

על פני מעל 100 כפרים ברחבי מדינות קרנטקה (Karnatka) ואנדרה-פראדש (Andhra Pradesh) בהודו, אשר יספקו מים ל -550 אלף דונם שטחי חקלאות, וישרתו כ-60 אלף

חקלאים. היקף הפרויקטים הינו למעלה מ 100 מיליון דולר. פרויקטים אלו מדגישים את

שיתוף הפעולה עם חקלאים וממשלות ברחבי העולם כדי לשפר את פרנסתם וחייהם של קהילות מקומיות בעזרת טכנולוגיות השקיה מדויקות ומתקדמות ובפתרונות חקלאות דיגיטליים.

ארבעת הפרויקטים ממשיכים את פרויקט ההשקיה הקהילתי המוצלח Ramthal אשר במדינת קרנטקה שהושלם ב -2017, במסגרתו סופקו פתרונות השקיה מדויקת ל-7,000 חקלאים ב-28 כפרים.
במסגרת הפרויקטים נטפים תפרוס את מערכות ההשקיה המדויקות שלה במחוזות Singataluru, Ananthapuramu ו- Tarikere שבהודו. ב- Singataluruמתוכננים שני פרויקטים המכסים 41 כפרים, שיתנו מענה לכ-15,000 חקלאים. הפרויקט ב- Ananthapuramu מכסה 22 כפרים, וכ- 13,000 חקלאים. פרויקט Tarikere מכסה 45 כפרים, וכ- 27,000 חקלאים.
נטפים עובדת עם חברת התשתיות ההודית Megha Engineering and Infrastructure Limited (MEIL) בכל הפרויקטים האלה.

ההשקיה המדויקת של נטפים מזינה את הצמח במקום את הקרקע, ומספקת מים ודשנים ישירות לשורשים, מה שמפחית באופן דרמטי את צריכת המים ושימוש במשאבים אחרים, כמו כח אדם, דשנים וחומרי הגנה על הצומח, תוך שהיא מניבה, בו זמנית, יבולים גבוהים משמעותית ואיכותיים יותר.
בשטח מתוכנן מגוון רחב של גידולים, ביניהם: ירקות, דגנים, קטניות, תירס, בוטנים, צ'ילי, חמניות, פרחים וגידולים נוספים. המעבר להשקייה בטפטוף צפוי להכפיל את התפוקה החקלאית, לשפר את איכותה ולהביא לחסכון של כ-40% בצריכת המים והדשנים.

 

רן מידן, נשיא ומנכ"ל נטפים ציין: "הודו היא שוק אסטרטגי עבור נטפים, שחרטה על דגלה לסייע לעולם לגדל יותר יבול בפחות משאבים. מודל ההשקיה הקהילתי הינו מודל ייחודי שנטפים הגתה המאפשר, יחד עם ממשלות מקומיות, לספק בזמן קצר לקהילות שלמות של חקלאים מערכות השקייה מהמתקדמות ביותר, ובכך להשפיע על פרנסתם וחייהם של אלפי משפחות". מידן הוסיף עוד כי "בפרוייקטים אלו ישולבו מערכות ה-NetBeat לחקלאות דיגיטלית, אותן נטפים פיתחה בשיתוף עם חברת mPrest, המאפשרות לממשלה ולחקלאים שליטה ובקרה בזמן אמת על מערכות המים וההשקייה, תוך שימוש בטכנולוגיות ענן וגישה מכל מכשיר נייד".


אודות נטפים
נטפים היא המובילה העולמית לפתרונות השקיה מדייקת לעתיד בר קיימא. לחברה 29 חברות בנות, 17 מפעלי ייצור ולמעלה מ- 5,000 עובדים ברחבי העולם, באמצעותם מספקת פתרונות חדשניים למיליוני חקלאים, החל ממגדלים קטנים ועד חברות חקלאיות גדולות, בלמעלה מ-110 מדינות. החברה נוסדה בשנת 1965, כשהיא מובילה את מהפכת הטפטוף, ויצרה מעבר פרדיגמטי להשקיה מדויקת. כיום, נטפים מספקת פתרונות השקייה חכמה מגוונים לחקלאות, לחממות, לגינון ולכרייה, מלווים בתמיכה בתחום האגרונומיה, הטכני והתפעולי. החברה גם מובילה את החקלאות הדיגיטלית בתחום ההשקייה, תוך שילוב ניטור, אנליזה, שליטה ובקרה בפלטפורמה מתקדמת אחת. נטפים מספקת פרויקטי השקיה מקצה לקצה - ממקור המים ועד לשורשי הצמח, בתמיכת מהנדסים, ניהול פרויקטים ושירותי מימון. ב-2018 Mexichem רכשה 80% מנטפים, וקיבוץ חצרים מחזיק ב-20% הנותרים.
מידע נוסף כיצד הפתרונות של נטפים משפרים את תוצאות החקלאים ועוזרים לעולם לגדל יותר עם פחות ניתן למצוא ב: http://www.netafim.com


אודות Mexichem
Mexichem היא ספקית מובילה עולמית של פתרונות חדשניים לתעשיות שונות, ביניהן בנייה ותשתיות, תקשורת נתונים, השקיה וכימיקלים ועוד. Mexichem פועלת ב-41 מדינות, 137 מתקנים ברחבי העולם ומעסיקה יותר מ- 22,000 עובדים. Mexichem מייצרת פלואספר בשני מכרות במקסיקו, כמו גם 8 אקדמיות הכשרה ו- 18 מעבדות מו"פ. הפעילות מחולקת לשלוש קבוצות עסקים: שוטפת, ויניל ופלואור. ל- Mexichem יש הכנסות שנתיות של 7.2 מיליארד דולר, והיא נסחרת בבורסה המקסיקנית כבר יותר מ -30 שנה. החברה חברה בבורסה המקסיקנית של הבורסה לניירות ערך ובמדד הקיימות בשווקים מתפתחים FTSE4Good. 

Site by mantis.
בחר מדינה
remember