ערכת טפטוף לגן ירק בבתי ספר אוסטרליה

Vegetable Garden Drip Kit

מהדורה 10 , אוגוסט 2014 , Down the line ידיעון נטפים אוסטרליה
פרי פיתוח משותף של :  Syngeta, Ausveg  ונטפים , מוצעת היום ערכת הטפטוף ,ייחודית לגן ירק לשימוש נרחב בבתי ספר בכל רחבי אוסטרליה וניו -זילנד.

 

הערכה כוללת ציוד השקיה לשטח של 50 מ"ר ושקיות זרעי ירקות. לדברי מנהל השיווק של נטפים אוסטרליה,  סטיוארט אפטון   (Stuart Upton) - פותחה הערכה ככלי חינוכי, תלמידי בתי ספר, להדגשת חשיבות השימוש בשיטות גידול יעילות וידידותיות לסביבה, לטיפוח הרגלי אכילה בריאים, והעמקת ההכרות עם מקורות המזון שאנו אוכלים.


"נטפים גאה לקחת חלק ביוזמה המשותפת עם : .Syngenta – ו AUSVEG. אנו מאמינים כי בכל בית ספר יסודי וחט' ביניים צריך להיות גן ירק פעיל להגשמת יעד חינוכי זה. הערכות מהוות כלי רלוונטי בידי המורים לחינוך התלמידים ע"י גידול חקלאי הלכה למעשה", אומר סטיוארט.


לדבריו, ההחלטה שהתקבלה לאחרונה בממשלת אוסטרליה על הקצאה נוספת של 2 מיליון $ לעידוד החינוך החקלאי והסביבתי בבתי הספר בעיר ובכפר, הינה בהחלט סימן מעודד.


על מנת להבטיח הצלחה עתידית לענף החקלאות במדינה יש להציב את תחום החקלאות בראש סדר העדיפויות הציבורי במערכת החינוך הארצית. לכן אנו מקדמים בברכה רבה את יוזמות הממשלה לתמיכה בנושא.

בנוסף פיתחו נטפים ו , AUSVEG גרסה קמעונאית לערכה זו, ללא שקיות זרעי ירקות -שמיועדת לשיווק ע"י הדילרים של נטפים.

לצפייה במצגת  הדרכה כנסו ללינק:

http://schooldripkit.com.au/
 

Site by mantis.
בחר מדינה
remember