בחר סיפור הצלחה
עוד

סיפורי הצלחה

פרוייקט חטיבת הגינון נטפים ישראל פארק הילד באר שבע

פרויקט פארק הילד בבאר שבע בוצע על ידי חטיבת הגינון נטפים ישראל בוצע

בסינרגיה מלאה מול קבלני הביצוע את כל מערכת ההשקיה של הפארק החל מראשי המערכת....

 

קרא עוד

פרוייקט גידול חוחובה קדש ברנע

פרויקט ראשון מסוגו, חלקת החוחובה הגדולה ביותר שננטעה בבת אחת
מפרט ראש מערכת מרכזי בספיקות של 300 קוב לשעה עם הכנה למשאבות הגברת לחץ עתידיות למקרה הצורך, הובלת המים לחלקה ומפרטי חלקה.
 

קרא עוד

מגדל מקולורדו זוכה בפרס על הישגיו ביבול טפטוף טמון נטפים

מגדל מקולורדו זוכה בפרס על הישגיו בשטח וביבול עם טפטוף טמון של נטפים
רוד ויימר שהוכתר כ"חקלאי השנה בחקלאות מדייקת לשנת 2015" ומשמש כמנהל חוות Fagenberg לשיווק סיטונאי של תוצרת חקלאית ב- Eaton.....

קרא עוד

חדשנות: פרוייקט מיוחד גידול בצלי פרחים בחממות

 חדשנות: פרוייקט ייחודי לגידול פרחים בחממות אחרי יותר מ3 שנות גידול אפשר להכריז על הצלחה גדולה של פרוייק חדשני.הפרוייקט בוצע ע"י נטפים ישראל במרכז הארץ , הופעל על ידי אב ושני בניו שניהם אגרונומים. המטרה: ייבוש הבצלים ומכירה ליצואני פרחים.הביצוע: בעזרת 2 מערכות של נטפים , ערפול וטפטוף להדשייה...

קרא עוד

תירס בטפטוף טמון – סיפור הצלחה

Kurt Grimm, Hiawatha, Kansas, USA – May 15, 2015

אפילו אדם שקט ובעל שליטה עצמית כקורט גרים מתרגש כאשר הוא מספר על תוספת היבול של 70 -80 בושל תירס לאקר (450-500 ק"ג\דונם) שהשיג עם השימוש בטפטוף טמון. 

קרא עוד

ערכת טפטוף לגן ירק בבתי ספר אוסטרליה

ערכת טפטוף לגן ירק בבתי ספר-אוסטרליה:
פרי פיתוח משותף של :  Syngeta, Ausveg ונטפים , מוצעת היום ערכת הטפטוף הייחודית לגן ירק לשימוש נרחב בבתי ספר בכל רחבי אוסטרליה וניו -זילנד.

קרא עוד

לקוחות מספרים על נטפים

מאיר מסיקה בן 58 נולד במושב ,חקלאי מילדות מספר על כך שמעולם לא האמינו שזה אפשרי להצמיח גידולים  בקרקע חולית.בזכות המצאת הטפטוף של נטפים, המקצועיות והליווי האגרונמי .....

קרא עוד

Sinaloa, Mexico-תירס בטפטוף

 

תירס הוא גידול מרכזי במקסיקושגדל במרבית שטחי המדינה. בהיבט התזונתי, הכלכלי והחברתי, זהו הגידול החשובביותר במקסיקו בהיותו מרכיב עיקרי בסל המזון הבסיסישמגדלים 3.2 מיליון חקלאים ברחבי המדינה.

קרא עוד

פרויקט חממות Fazail באזרביג'אן

אחד מחמשת הפרויקטים הגדולים והמוצלחים שבוצעו בשלוש השנים האחרונות . זהו פרויקט חממות לגידול עגבניות בבעלותו של Fazail  חבר קונגרס באזרביג'אן, שהוקם ב- Gence העיר השנייה בגודלה באזרביג'אן.

קרא עוד

גידול תירס בטפטוף עילי וטמון באיטליה

"זהו בהחלט מקרה יוצא דופן בתחום החקלאות באיטליה, שבו בחווה אחת פועלות בו זמנית Zecchini Farm ) 5 ) מערכות השקיה שונות . מערכת הטפטוף היא היעילה ביותר כפי שניתן לראות בשיעורי היבול שגדלו משמעותית".

 
קרא עוד

חממות נטפים במקסיקו קשת טכנולוגיות

 מזה שלוש שנים מלווים אנשי נטפים פרויקט יחסית קטן בצפון מערב מקסיקו -  Ensenada Valley Farm, פרויקט של 12 הקטר חממות לגידול מלפפון מזן בית אלפא. זן זה ידוע במקסיקו בשם מלפפון פרסי .

קרא עוד

טפטוף טמון פתרון חדש לבעיה ישנה

מים הם הבעיה הגדולה שלנו", אומר ג'ון ווילד. לאחר תקופה ממושכת של בצורות קשות במערב טקסס ,הפכו המים למשאב יקר מציאות עבור מגדל הכותנה. " אני חי בקרבת העיר סן אנג'לו ,וכששכניי העירוניים רואים תלמים מלאים במי השקיה קשה היה לשכנע אותם שאיננו מבזבזים מים ....

קרא עוד

יבול שיא במלפפונים בחוות מאיה בהודו

גידול בחממות (חממות פלסטיק ובתי רשת) צובר מומנטום במדינות שונות ברחבי הודו, עד כה על שטח כולל של כ- 2500 הקטר.

קרא עוד

איך להשקות אי תנועה בלי להרטיב את הכביש

כקבלני גינון שמצליחים בכל-פעם מחדש להרים פרויקטים גדולים ומסובכים, להקים גינות יפיפיות, מאיי-תנועה ועד לגנים ציבוריים.

קרא עוד

צרפת חקלאי הדור הבא

 הדור הבא של החקלאים / חקלאות.
דוגמא יפה מצרפת של השתנות אופי החקלאים. החקלאים של הדור הבא, כנראה, יבוססו פחות בבוץ  באירופה וגם בהודו /סין. התירס הוא גידול שהחלטנו להתמקד בו , וגם נטפים צרפת רצה איתו קדימה. ..

קרא עוד

זיתים

שמן הזית הינו מרכיב בסיסי בתפריט הים-תיכוני. הצריכה גדלה באופן משמעותי בשנים האחרונות בזכות ההכרה בערכו התזונתי ובתועלת הבריאותית. באופן מסורתי, עצי זית (Olea europaea L.) גדלים באקלים יבש עם מעט גשמים שיורדים בתקופות הצריכה העיקריות.
 

קרא עוד

רימונים בישראל

הרימון ידוע כגידול העמיד לבצורת, אבל השקיה קבועה הכרחית לקבלת יבולים מסחריים.
רמות המים ומשטר השקיה אופטימלי תלויים במספר רב של גורמים, כגון סוג הקרקע, גודל העץ, השלב הפיזיולוגי והתאיידות פוטנציאלי.

קרא עוד

לגרשום סגל ונטפים סוד משותף-העיקר השירות

כמנהל של מחלקת הגינון של ערד אני אחראי בין היתר גם על גינון של הבתים המשותפים בעיר. על-מנת שכולם יהיו מרוצים אני צריך להיות זריז, אדיב ויעיל, זה מבחינתי נתינת שירות.

קרא עוד

חוצים את ישראל בירוק

בכדי להצליח ולהיות קבלנו הגינון מהגדולים בארץ, אתה חייב לעבוד עם הספקים האמינים, המצליחים והמקצועיים ביותר.
קרא עוד

כאבי הראש של אהרון אוחנה - האתגר של נטפים

כמנהל מחלקת הגינון של עומר, חשוב לי שעומר תהיה אי ירוק באמצע המדבר. כמויות המים העומדות לרשותי מחייבות אותי למצוא את הפתרונות הטובים ביותר.

קרא עוד

ההצלחה של אביב נוי-האתגר של נטפים

קשה מאוד לבנות עסק מצליח בתחום הגינון והחקלאות. עם מצב משק המים היום המשימה הזו הופכת לבלתי אפשרית כמעט.. לכן לעבוד עם המומחים, חברה שבאמת מבינה ומספקת פתרונות.

קרא עוד

שדרוג מכון המים מגל - חסכו צריכת חשמל ב55% פחות

תודה והערכה למר יעקוב שקד ולצוותו על ניהול ויישום פרוייקט חסכון במכון מי השתייה בקיבוץ מגל.

שדרוג קטן , חסכון גדול בחשמל כ-55% פחות.

קרא עוד

עדות לקוח גיא כראל -לקוחות מספרים

גיא כראל -  מספר : השאיפה להפוך את המדבר לירוק מתגשמת בעזרת הטפטוף של נטפים ומחלקת התמיכה האגרונומית של נטפים. בעבר השקינו בטפטוף רק תירס למאכל, היום אנו משקים גם גזר , תפואד בצל ועוד.......

קרא עוד
Site by mantis.
בחר מדינה
remember